Найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація

22.01.2019

%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%8b%d0%bc%d1%8f%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b9Боротьба українського народу  за соборність своїх земель є однією з найважливіших сторінок минулого нашої країни. 22 січня, в День проголошення Акту возз’єднання двох республік,  Української народної республіки та Західноукраїнської народної республіки, відзначається День Соборності України, як день вшанування її творців, спільна потреба та обов’язок зберегти світлу пам’ять незліченних жертв протягом віків, принесених українським народом для процвітання незалежної, неподільної, непорушної та сильної України.
Сьогодні у сесійній залі районної ради відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської  Народної Республіки. У заходах взяли участь керівництво району,  представники установ, організацій, підприємств району, члени громадських організацій, учнівська молодь, громадськість,  представники ЗМІ.
Перед присутніми виступили голова районної ради Ірина Бондаренко, голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко, вчитель історії КЗ «Гурівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Долинської районної ради», депутат районної ради Сергій Ламанов, учні міських шкіл Максим Зеленокорінний та Валерія Коваль.
Голова районної ради Ірина Бондаренко, звертаючись до учасників зібрання, наголосила, що соборність України сьогодні означає, в першу чергу, громадянське порозуміння усіх регіонів нашої країни. Це національна ідея, яка зумовлює консолідацію українців, бо ми є єдиним народом. Наша держава переживає важкі часи. Але ми – українці – сильна нація, і Україна – єдина країна. Кожен з нас  повинен зробити свій внесок у майбутнє. Кожен з нас має любити свій народ, його культуру і традиції, як це робили ті, хто загинув за нашу незалежність на Майдані та на полі бою. Ми серцем і душею з тими, хто в ці дні боронить нашу свободу на сході України, пам’ятаємо тих, хто віддав своє життя задля щастя наступних поколінь.
Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки – це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок берегти світлу пам’ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності.
Продовжилися урочистості концертною програмою. Патріотичні пісні звучали у виконанні вокалістів районного Будинку культури.
Біля адміністративного приміщення районної ради учнівською молоддю проведено святковий  флеш-моб.
По завершенню усі учасники заходу пройшли урочистою ходою, вшанували пам’ять та поклали квіти до біг-борда «Герої не вмирають» загиблим учасникам АТО, погруддя Т.Г.Шевченка, барельєфа Ольгерда Бочковського та пам’ятного знаку «Захисникам незалежності і суверенітету України».
Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація.
Лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

gedc5995

gedc6007

gedc6001

%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%8b%d0%bc%d1%8f%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b9

gedc6008

gedc6011

gedc6023

gedc6027

gedc6032

gedc6035

gedc6038

gedc6043

gedc6049

gedc6070