Напередодні Дня захисника України

11.10.2019

img-1669fa3e49b5d75de776fd181ea664f9-v11  жовтня в м.Долинська відбулися урочисті заходи з нагоди  Дня захисника України. Учасники бойових дій на сході України,  представники установ, організацій, молодь і громадськість пройшли урочистою ходою   та поклали квіти до обеліска Слави,  біг-борду  загиблим учасникам війни на сході,  пам’ятного знаку захисникам незалежності та суверенітету України   та могил Захисників України. Продовжилися заходи в МЦ «Червона калина».
Зі словами вдячності та привітаннями з нагоди Дня захисника України до присутніх воїнів та гостей  звернулися голова районної ради Ірина Бондаренко, голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко, міський голова Віра Тернавська, військовий комісар Долинського районного військового комісаріату Володимир Пустовіт, голова районної спілки воїнів – учасників антитерористичної операції Долинського району «Захисник» Вадим Мирошніченко, голова ради районної організації ветеранів України Микола Почапський .
Вітаючи захисників зі святом, голова районної ради Ірина Бондаренко зазначила : « Найцінніше, що є в нашому житті – це мир і спокій. Мир у рідній Україні – найзаповітніше бажання усіх українців. Саме завдяки Вам, дорогі наші захисники  ми можемо сьогодні  вільно жити і працювати. Кожен з нас має пам’ятати, яку ціну покладено за кожний мирний день, за наш щоденний спокій, і про тих, хто сьогодні оберігає його вздовж лінії розмежування, крок за кроком звільняє нашу землю та не дає жодного шансу ворогу просунутися вперед. З нагоди свята бажаю усім миру,  міцного козацького здоров`я, родинного затишку і благополуччя, завзяття і сили, віри і надії, любові і щастя. Здоров’я і довголіття ветеранам, успішної служби солдатам і офіцерам » .
Після офіційних промов відбулася церемонія нагородження. За сумлінну службу, відповідальне ставлення до виконання своїх службових обов’язків, проявлену мужність у захисті суверенітету, територіальної цілісності  і недоторканності нашої держави  та з нагоди  відзначення Дня захисника України голова районної ради та голова районної державної адміністрації вручили захисникам грамоти. Військовий комісар нагородив відзнаками Президента України учасників Антитерористичної операції і операції Об’єднаних сил, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.
Завершилися  заходи святковою концертною програмою.

img-ecf719e7a0146e5d72fc2e444eb8d397-v

img-c291415125ab3e6266f6c47273687076-v

img-1669fa3e49b5d75de776fd181ea664f9-v