На колегії розглянули питання діяльності освітньої галузі

14.05.2020

1305202022Голова районної ради Ірина Бондаренко взяла участь у роботі колегії, яка відбулася 13 травня 2020 року у відділі освіти райдержадміністрації. На засіданні розглядалися питання фінансування  освітньої галузі,  реалізації  районних освітніх програм, заходів з   оптимізації та економії коштів, організації освітнього процесу в закладах  загальної середньої освіти району та перспективи діяльності    їх  в рамках реформи децентралізації та інші.
Ірина Бондаренко, звертаючись до присутніх, акцентувала увагу на реалізації положень закону «Про повну загальну середню освіту», де школа розглядається як освітній простір для розвитку, навчання, спілкування, взаємодії, спільної діяльності учнів, вчителів та місцевої громади.
Ірина Петрівна повідомила, що на черговому пленарному засіданні планується розгляд великого блоку освітніх питань, зокрема щодо реорганізації та розширення автономії закладів, що входять до КЗ «Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради» та «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Долинської районної ради»; про  укладення контрактів, відповідно до чинного законодавства, з директорами освітніх закладів, про затвердження порядку призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району та інші.
Також голова районної ради повідомила присутнім про те, що очікується прийняття урядового рішення щодо об’єднаних територіальних громад, тож подальші рішення прийматимуться з врахуванням прийнятих законодавчих положень.
На засіданні відбулося представлення в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації  Юлії Шевченко. Керівники району побажали їй успіхів та подальшої результативної роботи.

1305202022