На позачерговій сесії районної ради затверджено нові програми та внесено зміни до бюджету

13.02.2019

gedc621412 лютого 2019 року під головуванням Ірини Бондаренко, голови районної ради, відбулося пленарне засідання тридцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання. До порядку денного внесено дев’ять питань, які попередньо були опрацьовані постійними комісіями на своїх засіданнях.
Депутати одноголосно підтримали рішення про встановлення на фасаді будівлі КЗ «Молодіжненський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Долинської районної ради» меморіальної дошки Гордієнку Олександру Борисовичу, учаснику бойових дій в Афганістані, який героїчно загинув під час виконання обов’язків військової служби.
З метою створення на базі Долинського РВК районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки; якісного та своєчасного призову громадян України на строкову військову службу, належного здійснення заходів, пов’язаних з виконанням мобілізаційних завдань, підготовки та ведення територіальної оборони у районі депутатським корпусом прийняті відповідні програми та передбачено фінансування на вищезазначені заходи.
Внесено зміни до районної комплексної програми соціального захисту населення району в частині фінансування заходів програми (фінансова підтримка громадських організацій та компенсаційних виплат).
Депутати прийняли рішення про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, зокрема: залишок коштів освітньої субвенції в сумі 950 тис.грн. на умовах співфінансування  з сільського бюджету Маловодянської сільської ради спрямовано на придбання шкільного автобуса; на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті передбачено 200 тис.грн.; для відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації на районні заходи – 38,5 тис.грн., придбання матеріалів та взуття для хореографічного ансамблю «Веселка»  – 46,5 тис.грн.; для відділу освіти, молоді та спорту РДА на заробітну плату працівникам галузі – 985,3 тис. грн.,  харчування учнів пільгової категорії та учнів 1-4 класів у І кварталі 2019 року – 700,0 тис.грн., на проведення семінарів закладами освіти та на участь дітей КЗ «ЦДЮТ» в обласних заходах – 30,0 тис.грн., для НКП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» передбачено 743,2 тис. грн. та інші видатки.
Депутат Гайдук Ігор Олексійович вніс пропозицію розглянути  можливість фінансової підтримки з районного бюджету громадської організації «Федерація шахів і шашок Долинського району» (голова – Чижиков О.А.), зазначивши, що останні кілька років значно поліпшився розвиток шахово-шашкового спорту в районі, вихованці  клубу «Пішачок» займають призові місця на рівні обласних змагань. Необхідно підтримати розвиток інтелектуального виду спорту в районі, яким захоплюються і діти, і дорослі.
Зеленокорінна Інна Вікторівна, депутат районної ради, перший заступник голови райдержадміністрації, зауважила, що райдержадміністрацією, районною радою, сільгоспвиробниками постійно надається фінансова підтримка для участі у змаганнях шахово-шашкового спорту різного рівня. Питання можливості надання фінансової підтримки з районного бюджету вивчатиметься додатково.
Депутати також прийняли рішення про реорганізацію Долинської ЦРЛ шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради», яка проводиться в рамках державної програми реформування медицини з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення району.
Після обговорення депутатами були розглянуті усі питання порядку денного та прийняті відповідні рішення.

gedc6215

gedc6221

gedc6217

gedc6223