На позачерговій сесії районної ради

06.12.2018

gedc55395 грудня 2018 року під головуванням Ірини Бондаренко, голови районної ради, відбулася двадцять восьма позачергова сесія районної ради, проведення якої ініційоване районною державною адміністрацією, з метою забезпечення своєчасної та у повному обсязі виплати заробітної плати працівникам центральної районної лікарні, виділення коштів на придбання інсулінів та інші.
До початку роботи сесії,  на спільному  засіданні постійних комісій, депутати заслухали інформації та обговорили питання, що пропонуються до розгляду на позачергову сесію. У роботі постійних комісій та сесії районної ради взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Інна Зеленокорінна, керівники та спеціалісти райдержадміністрації, установ та підприємств району, засоби масової інформації.
З інформацією по питанню внесення змін до районного бюджету на 2018 рік виступила Оксана Стинга, начальник фінансового управління райдержадміністрації, по питаннях затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок присутніх інформував головний спеціаліст відділу Держгеокадастру в Долинському районі Віталій Остапчук.
Під час обговорення інформації щодо внесення змін до районного бюджету, депутати районної ради Віталій Терещенко, Юрій Леуш, Галина Цуркан, Оксана Глущенко задали питання щодо забезпеченості коштами на придбання інсулінів для лікування хворих на цукровий та нецукровий  діабет, виплати заробітної плати медичним працівникам.
Начальник фінансового управління РДА Оксана Стинга та в.о. головного лікаря ЦРЛ Віктор Шовкопляс проінформували депутатів щодо стану забезпеченості коштами на придбання інсулінів. З державного бюджету на ці цілі передбачено 80 тис. грн. У зв’язку з недофінансуванням державної програми щодо забезпечення інсулінами хворих на цукровий та нецукровий діабет,  передбачено додаткове фінансування з районного бюджету в сумі  220 тис.грн. до кінця року. Усі хворі, які звертаються, отримують препарати, необхідні для лікування. На виплату заробітної плати працівникам центральної районної лікарні з державного бюджету виділено субвенцію в сумі 482 тис. грн. та за рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету виділено     1 млн. 138,4 тис. грн., що забезпечить виплату заробітної плати працівникам центральної районної лікарні у повному обсязі.
Також передбачено кошти на харчування учнів пільгових категорій міста Долинська та Маловодянської сільської ради в сумі 94,5 тис.грн.
Депутати підтримали усі запропоновані зміни до районного бюджету на 2018 рік та затвердили  технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.  Всього на позачерговій сесії депутатами розглянуто дев’ять питань.

gedc5543

gedc5539

gedc5541