На розширеному засіданні Ради відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації заслухали звіт про роботу галузі культури у 2019 році та основні завдання на 2020 рік

04.03.2020

14Голова районної ради Ірина Бондаренко взяла участь у розширеному засіданні Ради відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації, яке відбулося 03 березня 2020 року на базі Комунального закладу “Районний Будинок культури Долинської районної ради” по питанню стану виконання програми економічного і соціального розвитку в галузі культури у 2019 році та основних завдань на 2020 рік.
Зі звітами про проведену роботу виступили начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Кащеєва та директори комунальних закладів галузі. Основними завданнями відділу та культурно-освітніх закладів району є реалізація державної політики в галузі культури. Головна увага приділяється поліпшенню рівня роботи закладів культури та мистецтв району, посиленню їх ролі в організації культурного дозвілля та відпочинку населення, збереженню та зміцненню матеріально-технічної бази закладів. Першочерговими завданнями залишаються питання фінансування сфери, відродження, збереження і примноження фольклору, організація змістовного дозвілля молоді, підвищення фахового рівня клубних та бібліотечних працівників, проведення свят, фестивалів, оглядів – конкурсів, виставок, а також участь колективів художньої самодіяльності в міжрайонних та обласних заходах .
На засіданні кращих працівників галузі відзначено грамотами, а керівникам творчих колективів вручено свідоцтва про підтвердження звання “ народний аматорський колектив ”.

3

1

14

5

9