На свято запросила Казка

08.06.2017

p72200057 червня 2017 року в Долинській відбулося яскраве свято Казки, яке запросило до себе на гостини  дітей з усього району. Зібравшись біля районної бібліотеки  для дітей,  веселою та гамірною ходою дітвора  попрямувала до молодіжного центру «Червона калина» (районного Будинку культури), де на них чекало основне дійство.
Очолювали ходу переможці обласного етапу  Всеукраїнського конкурсу  дитячого читання Олена Сліпченко (районна бібліотека для дітей) та Данило Ільічов (Лаврівська сільська бібліотека), які  з честю несли емблему «Казковий  світ Долинщини».
Свято складалося з двох частин. У першій на дітей чекали загадкові дії ілюзійного шоу, сік  та солодощі, які подарували спонсори дійства,  Долинська районна організація Аграрної партії України:  депутати районної ради Олександр  Шевченко, Микола Пащенко та депутат міської ради Микола Черкун.
В глядацькій залі молодіжного центру «Червона калина» емоціям глядачів не було меж. Видовищні трюки були по-справжньому цікаві! А діти мали виняткову можливість стати учасниками дійства. Фокуснику – ілюзіоністу із міста Черкас Олександру  Кобилинському вдалося здивувати і викликати захоплення не лише у  малечі, а і у присутніх на святі дорослих.
У другій частині свята на учасників чекали  цікаві розважальні майданчики: лялькова вистава «Колобок», талановиті майстер-класи,  Спортляндія, юні таланти проявили себе біля музичного мікрофона, на шоу мильних бульбашок, кульколяндії і  безлічі інших розваг. Дитячі роботи були представлені у Майстерні талантів «Казковий дивосвіт».
Привітати дітей зі святом завітали   голова районної ради Бондаренко Ірина Петрівна та заступник голови районної державної адміністрації Ворона Олександр Миколайович, які побажали малечі яскравого літнього відпочинку та незабутніх вражень від кожного дня канікул.
Кульмінацією свята стало нагородження переможця  фотоконкурсу «Сфотографуйся з книгою у найдивовижнішому місці»,  оголошеного  у березні районною бібліотекою для дітей серед сільських  бібліотек та клубних закладів  району – Пишненської сільської бібліотеки (Бряник С.Е.).

Організатори заходу, за допомоги  та підтримки  працівників відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації, сільських бібліотекарів, клубних працівників, сільських, селищного голів,  батьків, цього року провели наймасштабніше свято  за всі роки свого існування.
Завершилося свято феєричним флешмобом і діти повернулися  додому з  масою позитивних вражень і емоцій.

p7220005

p7220014

p7220021

gedc1153

gedc1154

p7220025

gedc1160

gedc1165

gedc1169

gedc1175

gedc1178

gedc1182

gedc1189

gedc1180

gedc1193

gedc1191