На тридцять третій позачерговій сесії розглянуті нагальні питання

29.05.2019

gedc714327 травня 2019 року в сесійній залі районної ради відбулася тридцять третя позачергова сесія районної ради, яку відкрила і провела голова районної ради Ірина Бондаренко.
У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації, сільські голови, представники засобів масової інформації.
Перше питання «Про внесення змін до районної Програми профілактики та боротьби зі злочинністю в Долинському районі на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 23 грудня 2016 року №152» під час голосування не отримало достатньої кількості голосів депутатів.
Під час обговорення питання «Про внесення змін до районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2018 роки» депутати задали ряд питань: щодо забезпеченості закладів загальної середньої освіти району працюючими внутрішніми туалетами, коштами на оздоровчий період та рівних можливостей  усіх дітей на відвідування  оздоровчих таборів.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА запевнила депутатів, що  більшість шкіл забезпечені внутрішніми туалетами,  а там, де ще  вони не працюють – будуть облаштовані до початку навчального року. На оздоровлення дітей в літній період  спрямовується з районного бюджету 400 тис. грн. відповідно по 14 грн. у день на дитину, додатково надана субвенція на харчування учнів сільських територій сільськими радами району у сумі 192 тис. грн.. Коштами забезпечені усі школи. Будь-які обмеження щодо відвідування літніх оздоровчих таборів відсутні, потрібна лише заява від батьків.
Без зауважень та обговорення депутати одноголосно підтримали  питання  «Про надання дозволу на списання майна з балансу Долинської центральної районної лікарні».
Найактивніше, близько двох годин, депутати обговорювали  пропозиції щодо внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року № 469 «Про районний бюджет на 2019 рік», серед яких: фінансування видатків на  заробітну плату працівникам бюджетних установ, харчування дітей в оздоровчий період, виділення додаткових коштів на утримання ДНЗ «Лісовичок» Олександрівської сільської ради, на виплату заробітної плати працівникам Редакції Долинського районного радіомовлення та інші.
Головний редактор районного радіомовлення, інформуючи депутатів про стан справ на підприємстві, зауважила, що заробітна плата працівникам виплачується відповідно до норм, встановлених чинним законодавством, про що до районної ради надано усі розрахунки. Підприємство значну частину коштів заробляє самостійно, але без підтримки районного бюджету не зможе повноцінно функціонувати. Також редакторка акцентувала увагу керівників району та депутатського корпусу про нагальну необхідність придбання нового передавача, так як цей  працює більше 17 років, морально застарів, тільки за останній місяць його вже двічі ремонтували,  у будь-який час може вийти з ладу. За підрахунками  його вартість складає близько  80 тис. грн.
За результатами обговорення усіх пропозицій, депутатами спрямовано на фінансування видатків районного бюджету усього 3млн.125тис. 94грн., у тому числі:
для відділу освіти, молоді та спорту РДА  – на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації  від 06 березня 2019 року №459-р «Про затвердження Порядку розподілу у 2019 році коштів субвенції з  державного бюджету місцевим бюджетам»: для учнів 1-х класів на умовах співфінансування 10% – для закупівлі дидактичних матеріалів – 23787,00 грн.; сучасних меблів – 34857,00 грн.; закупівлі комп’ютерного обладнання, мультимедійного контенту музичних інструментів  – 36808,00 грн.
Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 20 травня 2019 року №724-р «Про затвердження Рекомендації та контроль за використанням у 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти» для придбання комп’ютерного обладнання на умовах співфінансування 10% – 26300,00 грн.
На харчування учнів  шкіл району в оздоровчий період – 400 тис. грн.
Комунальному закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Долинської районної ради на придбання матеріалів для поточного ремонту приміщень санвузлів та матеріалів для з’єднання шиферної покрівлі – 75 тис.грн.;                   на проведення масових заходів та участі вихованців і педагогів закладу в районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах, виставках, семінарах – 10 тис.грн. На придбання паливно-мастильних матеріалів для участі збірних команд в обласній спартакіаді КЗ «МНВК Долинської районної ради» та відрядження для участі в обласній спартакіаді – 30 тис.грн.
Для проведення монтажних робіт системи пожежної безпеки у КЗ «НВК «Долинська гімназія – ЗШ І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради» – 50 тис.грн.
На придбання форменого одягу та паливно-мастильних матеріалів 20-й ДПРЧ У ДСНС – 110 тис. грн.
На перевезення призовників, військовозобов’язаних та придбання канцтоварів Долинському районному військовому комісаріату – 26 тис.грн.
Субвенція місцевому бюджету на співфінансування заходів у 2019 році по реконструкції мереж вуличного освітлення (вул. Миру, Річкова, Новосвітська, Скелітавська, І.Франка, Алих Роз) села Гурівка – 150 тис. грн.
Для Долинської ЦРЛ – на заробітну плату працівників лікарні –  596 тис. 452 грн., технічне обслуговування електричного устаткування, потреби рентген служби, клініко-діагностичної лабораторії, антирабічна вакцина та ін. – 417 тис. грн., 410 тис. грн. виділено на виготовлення проектно-кошторисної документації, її експертизи  та проведення капітального ремонту частини покрівлі та системи водовідведення Акушерського корпусу (приміщення хірургічного відділення),
На заробітну плату працівникам:  Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Долинського району – 450 тис.890 грн. та КУ «Трудовий архів Долинського району»  – 100 тис.грн., Редакції Долинського районного радіомовлення – 42 тис.грн.
Для ДЮСШ на придбання борцівського килима – 50 тис.грн. На пошиття костюмів для  зразкового хореографічного ансамблю «Веселка» – 30 тис. грн.
Субвенція Олександрівському  сільському бюджету на утримання ДНЗ «Лісовичок» – 42 тис.грн.  та інші.
З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення та направлені за належністю.

gedc7151

gedc7148

gedc7149

gedc7141

gedc7143