Невтомна праця аграріїв є запорукою процвітання держави

16.11.2018

gedc5377Щорічно, у третю неділю листопада, відзначається День працівників сільського господарства – свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.
З цієї нагоди 15 листопада 2018 року в районному Будинку культури (МЦ «Червона калина»)  відбулися урочистості, у яких взяли участь керівники району, працівники та ветерани сільськогосподарської ниви, представники  установ, підприємств та організацій, громадськість району.
З професійним святом працівників сільського господарства вітали голова районної ради Ірина Бондаренко, голова районної державної адміністрації  Сергій Омельченко, голова ради районної організації ветеранів України Микола Почапський, голова профспілки працівників агропромислового комплексу Анатолій Орішко.  Вони подякували кожному працівнику за їхній вклад у розвиток галузі та зазначили, що невтомна праця аграріїв є запорукою процвітання держави, забезпечує ефективне функціонування усіх сфер господарської діяльності. Сільськогосподарська галузь є однією з найбільш важливих стратегічних напрямів як в економічному відношенні, так і активною геополітичною складовою життєдіяльності українського суспільства.
З привітаннями та найкращими побажаннями до присутніх звернувся Петро Костючок, заслужений працівник сільського господарства України, генеральний директор ПСП «Степ». Він щиро подякував усім працівникам сільського господарства, а зокрема механізаторам, тваринникам, трактористам – людям, які важкою щоденною працею забезпечують населення продукцією. Він також висловив побажання, щоб  місцеві засоби масової інформації на сторінках своїх газет приділяли більше уваги висвітленню діяльності агропромисловців та розповідали про їхні кропіткі будні.
Кращих працівників галузі відзначили обласними та районними грамотами. Зокрема, обласними грамотами були нагороджені майстер центральної ремонтної майстерні ПП «Агромир» Микола Вовк, тракторист СТОВ «Зоря» Олександр Якимович, грамотою райдержадміністрації та районної ради – тракторист ТОВ «Новолозуватське» Петро Момот. Ветеранів галузі привітали  пам’ятними сувенірами.
По завершенню відбувся святковий концерт. Яскравими танцювальними, музичними та вокальними номерами  учасників урочистостей привітали аматори Долинщини, подарувавши усім позитивні емоції та гарний настрій.
У фойє МЦ «Червона калина» для ветеранів було організовано солодкий стіл, який пройшов у теплій  атмосфері під супровід музичних творів у виконанні Анатолія Орішка.

gedc5339

gedc5346

gedc5389

gedc5349

gedc5354

gedc5358

gedc5367

gedc5374

gedc5385

gedc5377

gedc5396

gedc5398