Новошевченківці відсвяткували День села

04.06.2018

dsc_0085У Новошевченківців вісім років тому було започатковано добру традицію – щорічно відзначати День села, організатором і спонсором проведення якого є Юрій Українець, засновник фермерського господарства „Українські лани” та приватного підприємства „Агромир”.
03  червня  2018  року   для жителів  села Новошевченкове Долинського району та гостей заходу відбулася концертно-розважальна программа, підготовлена працівниками сільського та районних закладів культури та освіти, аматорами народного мистецтва.
На свято до Новошевченківців завітали голова Долинської районної ради Ірина Бондаренко, заступник голови Долинської  районної державної адміністрації  Олександр Ворона, Олександрівський   сільський  голова Олександр Сіліч.
Ірина Бондаренко привітала присутніх зі святом, побажала миру, добробуту,  подальшого розвитку інфраструктури села та подякувала організаторам свята за те, що започаткували таку гарну традицію, яка об’єднує односельчан, спонукає любити рідне село та берегти землю, на якій ти народився та виріс.
На святі було вручено багато цінних подарунків, призів,  грошових винагород відповідно до  визначених категорій: нагороджено  14 стипендіатів – учнів Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, які за підсумками 2017-2018 навчального року отримали оцінки «відмінно» та «добре»;  випускницю 11 класу Вікторію Герулу та майбутнього першокласника Арсенія Глобу. Привітали найстаршу жительку села – Варвару Панасівну Момот, якій виповнилось 89 років. Відзначили захисників України Павла та Миколу Харламових, Івана Лисничка, Вадима Грищенка.
Учасники концертної програми – колектив зразкового аматорського хореографічного ансамблю «Веселка», солісти та майстри розмовного жанру Віталіна Горова, Олена Волкова, Дмитро Чонолуцький, Валентин Великород та інші. подарували танцювальні, вокальні та гумористичні номери, для дорослих і дітей були організовані веселі та цікаві спортивні ігри. Малеча за участь у конкурсах та змаганнях отримала призи та солодощі.

dsc_0068

dsc_0085

dsc_0171

dsc_0130

dsc_0052

dsc_0217

dsc_0271

dsc_0316