Обговорили внесення зміни до установчих документів Комунального некомерційного підприємства «Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради»

14.02.2020

14 лютого 2020 року в районній раді відбулася нарада щодо внесення змін до установчих документів Комунального некомерційного підприємства «Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради», яку провела голова районної ради Ірина Бондаренко.
Учасники наради – в.о. директора Комунального некомерційного підприємства «Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради» Віктор Шовкопляс, спеціалісти районної ради  та центральної районної лікарні обговорили питання  затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради» та Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану підприємства. Фінансовий план є основним плановим документом, відповідно до якого підприємство отримує доходи і здійснює видатки, визначає обсяг та спрямування коштів для виконання своїх функцій протягом року відповідно до установчих документів.
Також було розглянуте питання щодо надання підприємству права здійснення розрахунку та самостійного встановлення на договірних засадах вартості платних медичних послуг, за погодженням з органом управління.
За результатами наради надано відповідні доручення.