Обговорили перспективи та розвиток опорних шкіл

12.07.2017

p70712-10133212 липня 2017 року  голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко, заступник голови районної ради Лілія Бабенко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Гадірова зустрілися з педагогічними та батьківськими колективами комунальних закладів «Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Долинської районної ради» та «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Долинської районної ради».
На останній шістнадцятій сесії районної ради сьомого скликання, яка відбулася 21 червня 2017 року. були прийняті рішення про визначення вищезазначених закладів опорними  та створено відповідні філії.
На зустрічах було обговорено перспективи розвитку опорних шкіл, вирішення нагальних проблемних питань навчальних закладів, необхідність проведення першочергових ремонтних робіт. Батьки також піднімали питання встановлення належного контролю за якістю харчування та підвезення дітей з віддалених районів міста до загальноосвітніх навчальних закладів.
Вирішення питань, що піднімалися під час зустрічей, взято під особистий контроль керівництва району.

gedc0075

p70712-101332