Одвічна симфонія природи

05.04.2018

1Ліс – це одвічна симфонія природи, окраса землі і всього людського життя, зелена скарбниця, з якої черпають сировину багато галузей народного господарства. Ліс забезпечує суспільство багатьма цінностями та надає прихисток і безпечну домівку нашій флорі та фауні.
З метою поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на землі, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природних багатств, формування екологічної, естетичної та трудової культури розпочалася щорічна Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках», яка стартувала 21 березня, в Міжнародний день лісів і триватиме до Дня довкілля – 21 квітня.
5 квітня 2018 року дослідно-селекційний дендрологічний лісовий центр «Веселі Боковеньки» традиційно запросив усіх бажаючих взяти участь у Акції та внести свій вклад у примноження зелених скарбів Долинщини.
До заходу долучилися керівники району, керівники і працівники ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки» та Іванівської сільської ради, учні Веселобоковеньківського шкільного лісництва, які зажди старанно готуються до цього заходу та є його активними учасниками.
Голова районної ради Ірина Бондаренко подякувала організаторам заходу та усім присутнім за небайдуже ставлення до природи, за кожне посаджене дерево, адже підтримавши таку Акцію,  ми не лише оновлюємо лісові насадження на власній території, а й в цілому збагачуємо планету чистим свіжим повітрям, покращуємо екологічну ситуацію, тим самим зберігаючи здоров’я нинішнім і майбутнім поколінням.

1

9

10

3