Пам’ятаємо…

30.08.2019

11Вперше,  29 серпня 2019 року, у день річниці Іловайського котла, коли загинули 223 українських військових, Україна вшановуватиме всіх, хто загинув на Донбасі від 2014 року. Саме 29-е серпня вже кілька років називають “народним Днем пам’яті”.
Відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2019 року,  на загальнодержавному рівні відзначається дата, вписана в нинішню історію України героїчними вчинками наших захисників та найдорожчим, що вони віддали, захищаючи незалежність та суверенітет рідної землі, – свої життя.
Біля пам’ятного знаку Захисникам незалежності і суверенітету України в м. Долинська відбувся мітинг, у якому взяли участь керівники району та міста, учасники операції об’єднаних сил та антитерористичної операції, родичі загиблих захисників України, добровольці, волонтери, представники трудових колективів, громадськість.
Міський голова Віра Тернавська, голова громадської організації «Районна спілка воїнів-учасників антитерористичної операції Долинського району «Захисник» Вадим Мирошніченко, які виступили перед учасниками зібрання, звернулися до присутніх завжди пам’ятати наших загиблих земляків – Івана Яковенка, Ігоря Паславського, Віктора Недерю, Валерія Кучера, ніколи не забувати захисників, що загинули у страшному Іловайському котлі та усіх героїв, хто поклав своє життя, захищаючи країну від російського агресора.
Присутні взяли участь у громадській панахиді, яку відправив протоієрей Олег Оніка. Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку та до могил учасників АТО на міському кладовищі вшанували пам’ять загиблих.

4

2

3

5

7

8

11

12