Пам’ять, опалена Чорнобилем

26.04.2019

gedc690026-е квітня 1986 року увійшло в історію нашого народу трагічною подією, коли мирний атом став безжальним вбивцею як людей, так і навколишнього середовища. Сотні тисяч людей стали на приборкання атомної стихії. Більше 550 тисяч українців брали безпосередню участь у ліквідації цієї масштабної аварії.
У пам’ять про полеглих ліквідаторів аварії з нагоди 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи та Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф, у  Свято-Успенській церкві м. Долинська  відбулася панахида.
Біля пам’ятного знаку «Землякам-Чорнобильцям, від вдячних долинчан» відбувся мітинг та покладання квітів, у якому взяли участь учасники ліквідації аварії на ЧАЕс та члени їх родин, представники колективів установ, підприємств та організацій району, засобів масової інформації, громадськість.
Голова районної ради Ірина Бондаренко, звертаючись до присутніх, подякувала  учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи за  врятовану Україну і світ від страшної біди. «Ми пам’ятаємо і завжди будемо пам’ятати про мужність і самопожертву героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла заради врятування життя і здоров’я нинішніх і прийдешніх поколінь».
По завершенню мітингу у залі засідань  районної ради відбулася зустріч керівництва району та міста з ліквідаторами аварії на ЧАЕС, членами громадської організації «Союз-Чорнобиль».  У ході зустрічі обговорили питання соціального, пенсійного, медичного забезпечення ліквідаторів та членів їх сімей.

gedc6885

gedc6881

gedc6886

gedc6889

gedc6891

gedc6894

gedc6895

gedc6901

gedc6902

gedc6900