Пам’яті вчителя

23.02.2018

222 лютого 2018 року заступник голови районної ради Лілія Бабенко та депутат районної ради Оксана Глущенко відвідали Суходільську сільську раду,  загальноосвітній та дошкільний навчальний заклади, зустрілися з їх керівниками та колективами.
Основною метою поїздки було обговорення з Суходільським сільським головою Любов’ю Тихою, директором КЗ «Суходільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Долинської районної ради» Валентиною Маленко та педагогічним колективом ініціативи депутата районної ради Оксани Глущенко щодо присвоєння музею історії, який розміщується в загальноосвітній школі, імені Якименко Тамари Олександрівни, засновника музею.
Тамара Олександрівна багато років пропрацювала вчителем географії, була керівником краєзнавчого гуртка, очолювала первинну ветеранську організацію, займала активну громадську позицію – як депутат районної ради сьомого скликання була представником інтересів територіальної громади.
Завдячуючи членам краєзнавчого гуртка, очолюваного Якименко Т.О.,  було зібрано багато матеріалів, які розкривають для нинішніх та майбутніх поколінь історію рідного краю. Робота, розпочата Тамарою Олександрівною, продовжується і сьогодні.
Ініціатива депутата районної ради Оксани Глущенко знайшла підтримку як у керівника територіальної громади, так і у педагогічного колективу загальноосвітнього навчального закладу, тож надалі – робота по її впровадженню.
Підсумовуючи зустріч, заступник голови районної ради Лілія Бабенко подякувала сільському голові Любові Тихій та колективам освітніх закладів за спільну роботу по покращенню матеріально-технічної бази закладів і створення комфортних умов для виховання і навчання дітей.

1

5

2

17

30