Педагогічні ідеї Василя Сухомлинського в сучасних умовах

16.05.2018

gedc306616 травня 2018 року на базі дослідницько-селекційного дендрологічного лісового центру «Веселі Боковеньки» відбувся вернісаж педагогічних ідей та знахідок «Використання ідей Василя Сухомлинського у процесі формування екологічної культури та здорового способу життя в сучасних умовах» в рамках обласного педагогічного Марафону «Штрихи до портрета Василя Сухомлинського».
У заході взяли участь заступник голови районної ради Лілія Бабенко, голова районної державної  адміністрації Сергій Омельченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Гадірова, завідувач обласного навчально-методичного центру освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» Половенко О.В., педагогічні працівники закладів освіти Кіровоградської області.
Лілія Бабенко привітала учасників заходу на Долинській землі, подякувала за те, що продовжуючи ідеї Василя Сухомлинського, який не лише навчав, а й прищеплював кожній дитині найкращі людські якості, виховував доброту, чуйність, людяність, патріотизм, любов до батьків, до людей і до рідної землі. В будні і свята учителі завжди поруч зі своїми учнями, терпляче допомагають, переконують, підтримують, вчать відрізняти гарне від поганого, добре від злого. Лілія Вікторівна побажала усім щастя, добра, миру, злагоди та наснаги у вихованні нової генерації українців. Заступник голови районної ради щиро подякувала колективу дослідницько-селекційного дендрологічного лісового центру «Веселі Боковеньки» за збереження та примноження перлини Долинщини.
З вітальним словом до присутніх звернулася учитель початкових класів Балахівської середньої школи І-ІІІ ступенів Петрівської районної ради, заслужений учитель України, лауреат обласної педагогічної премії імені Василя Сухомлинського Світлана Логачевська.
Програма вернісажу була надзвичайно насичена, учасники взяли участь у методичному тревелінгу, творчій майстерні здоров’язбережувальних технологій, методичному діалозі, майстер-класі для нової української школи, відвідали музей М.Л.Давидова, разом з директором ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки» пройшлися мальовничими стежками парку, оглянули картини Федоренко Т.П., виставку фоторобіт вихованців еколого-натуралістичних гуртків закладів позашкільної освіти Кіровоградської, Черкаської, Вінницької, Дніпропетровської, Київської, Івано-Франківської, Донецької, Полтавської, Запорізької, Закарпатської областей «Мальовнича Україна» та фотороботи вихованців гуртків КЗ «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та районних, міських закладів позашкільної освіти «Туризм нас єднає», ознайомилися з презентаційними матеріалами Веселобоковеньківського шкільного лісництва «Любов до природи слід виховувати з дитинства» та виставку керівника творчої студії «Турмалін», учителя інформатики КЗ «НВК Долинська гімназія І-ІІІ ступенів №3 » Карявки С.С. «Знай і люби свій рідний край».
Учасники заходу ділилися досвідом, були активними учасниками  майстер-класів та обмінювалися практичними можливостями реалізації ідей виховання за В.О. Сухомлинським в умовах становлення Нової української школи. Гості нашого району були  приємно вражені не тільки чарівними краєвидами дендропарку, а й майстерністю вихованців спортивного бального танцю «Бомонд» ЦДЮТ, танок яких відкривав свято.

gedc3010

gedc3012

gedc3013

gedc3017

gedc3016

gedc3015

gedc3022

gedc3023

gedc3051

gedc3029

gedc3028

gedc3037

gedc3041

gedc3050

gedc3057

gedc3072

gedc3066

gedc3079

gedc3077