Перспективи створення філій обговорили у Марфівській загальноосвітній школі

07.04.2017

p521002306 квітня 2017 року у приміщенні Комунального закладу «Марфівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Долинської районної ради» відбулися загальношкільні батьківські збори за участі голови Долинської районної ради Бондаренко І.П., голови Долинської районної державної адміністрації  Омельченка С.П., заступника голови райдержадміністрації Ворони О.М., начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Гадірової О.В., депутатів районної ради Собка М.О., Михайлова Л.С., Богданівського сільського голови Михайлової Н.В., батьківської громадськості, педагогічних працівників КЗ «Марфівська ЗШ І-ІІІ ст. Долинської районної ради» та КЗ «Богданівська ЗШ І ст.».
Питання, які обговорювалися в широкому колі   – це перспектива створення та функціонування навчальних закладів в якості філій при опорному Комунальному закладі «Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради».
Директор Марфівської загальноосвітньої школи Ольга Карявка ознайомила присутніх із особливостями роботи закладу (в школу підвозяться діти із 4 сіл, відстань до школи становить до 12 км, із 89 дітей, що навчаються на сьогодні 67 – підвозяться, а це становить 75%).
Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Гадірова окреслила майбутні перспективи впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року в Долинському районі.
Наталія Михайлова, Богданівський сільський голова, ознайомила присутніх з можливістю створення на базі школи дитячого садочка.
Батьківський колектив хвилювали питання підвозу дітей до опорної школи, фінансування школи, як філії та  збереження в подальшому І – ІІ ступенів школи – філії.
На всі ці питання дали чіткі відповіді голова районної ради І.Бондаренко, голова райдержадміністрації С.Омельченко,  заступник голови райдержадміністрації О.Ворона.
Ірина Бондаренко, звертаючись до присутніх, наголосила, що реформи, які відбуваються наразі в галузі освіти, повинні бути направлені лише на покращення умов та якості навчання дітей, а всі рішення мають прийматися тільки після узгодження їх  з відповідною територіальною громадою.
Учасники зібрання подякували Богданівському сільському голові Наталії Михайловій, депутатам районної ради Максиму Собку., Леоніду Михайлову та всім сільськогосподарським виробникам за підтримку освітянських закладів.
В підсумку  учасники зборів одноголосно підтримали можливість створення Марфівської та Богданівської філій та входження їх до опорного Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради».

p5210003

p5210008

p5210001

p5210023

p5210016