Першотравнева школа отримала довгоочікуване обладнання

17.03.2017

p70317-09393717 березня 2017 року голова районної ради Ірина Бондаренко, голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Гадірова
відвідали КЗ «Першотравнева загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради» з приємною місією. Педагогічний та учнівський колективи отримали довгоочікуване обладнання, придбане за рахунок коштів, які надійшли з державного бюджету на освітянську галузь.
Ірина Бондаренко, вітаючи колектив, сказала, що ця школа має особливу історію, особливі традиції і відчуваєш себе тут по-домашньому затишно. І надважливим є те, коли матеріально-технічна база шкіл поповнюється не тільки за рахунок спонсорської допомоги, благодійної допомоги,  коштів, які акумулює батьківський комітет, місцеві бюджети, а й за рахунок державного бюджету. Освітянська галузь наразі перебуває в стадії реформування, метою якої є покращення якості освіти.
Сергій Омельченко, вітаючи колектив, сказав, що за останні двадцять років з державного бюджету не виділялися кошти на матеріально-технічне забезпечення шкіл. І тільки завдяки співпраці усіх гілок влади нашому району було виділено близько дев’ятисот тисяч гривень і на ці кошти було придбане обладнання, необхідне для забезпечення якісних умов навчання в загальноосвітніх школах району.
Керівництво школи від імені працівників педагогічного, учнівського  колективів висловили усім подяку за підтримку.

p70317-093001

p70317-093937