Перші на захисті Вітчизни

15.03.2017

dsc_001414 березня 2017 року вперше відзначається День українського добровольця, установлений з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України,
сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.
З цієї нагоди у культурно-дозвіллєвому центрі відбувся урочистий захід, в якому взяли участь  голова районної ради  Ірина Бондаренко  Петрівна та голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко. Вітаючи присутніх з цим святом, керівники району відзначили, що саме   завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію та подякували волонтерам і воїнам-землякам, учасникам АТО.
На заході також відбулася презентація третього видання буклету „Сила життя» (автори проекту: практикуючий психолог, волонтер, керівник Кіровоградського відділення ГО „Української асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій” та координатор Центру медико-психологічної реабілітації на базі Кіровоградського обласного госпіталю для ветеранів війни Ганна Колєва та журналіст Жанна Петрович). Буклет складається з дванадцяти історій про героїв – воїнів з Кіровоградщини, дві з яких про Олександра Місюру та Юрія Козачінського, наших земляків.
Завершився культурно-мистецький захід концертом, організованим працівниками культурно-дозвіллєвого центру, викладачами та учнями  районної дитячої музичної школи.
У цей день всі найтепліші слова, найщиріші вітання звучали на адресу наших добровольців – людей, які першими стали на захист Вітчизни і сьогодні, продовжуючи боронити рідний край, героїчними вчинками  вкотре доводять, що неможливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.
dsc_0006

dsc_0011

dsc_0014