Подарували святковий настрій захисникам

18.10.2017

151020173Напередодні  свята – Дня захисника України, за ініціативи районної державної адміністрації, районної ради, спільно з волонтерами організовано збір гуманітарної допомоги для військовослужбовців, які захищають наші кордони на сході України.

Жителі району перейняли ініціативу і завдяки їм було зібрано солодощі, крупи, домашні закрутки та інші продукти харчування. Школярі  загальноосвітніх шкіл району передали воїнам красиві малюнки та написали найщиріші побажання. Хочеться подякувати усім, хто вніс свій вклад у цю добру справу. Це мешканці Молодіжненської, Маловодянської, Новогригорівської Першої, Новогригорівської Другої, Лаврівської, Суходільської, Варварівської, Олександрівської, Братолюбівської, Василівської  сільських рад, працівники  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, КЗ «Долинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», Долинська центральна районна лікарня, відділ культури, туризму та культурної спадщини, відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, служба у справах дітей, управління соціального захисту населення  райдержадміністрації, Держпродспоживслужба, територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Долинського району, ДНЗ “Івушка” та загальноосвітні навчальні заклади району.
Багато жителів приносили допомогу, не називаючи свої прізвища, адже   роблять це не задля подяки чи піару, а від чистого серця.
За  сприяння керівників СФГ «Колос» Ігоря Ясніченка, СФО «Россолан» Максима Собка, ТОВ “АФ Долинка” Сергія Пугача та ДП «Дирекція КГЗКОР» Валерія Зінченка, (забезпечення паливно-мастильними матеріалами) волонтерами вантаж було доставлено  до місця призначення.
Святковий настрій захисникам додали аматори культури  району: Володимир Герасименко, Валентин Литвінов, Дмитро Чорнолуцький та Олена Липка з Олександрійського району, с.Пантаївка, які разом з волонтерами відвідали учасників АТО.

151020173

151020171

151020172