Подвиг ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – неоціненний

14.12.2018

gedc5706Аварія, що сталася у квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства. 14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим енергоблоком. Це, по суті, була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху.
14 грудня, в День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, у Свято-Успенській церкві  м. Долинська пройшла  громадська панахида. Біля пам’ятного знаку «Землякам-чорнобильцям від вдячних долинчан» відбувся мітинг, на якому були присутні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, члени їх сімей, керівники району та міста, представники підприємств, установ, організацій, громадськість.
Голова районної ради Ірина Бондаренко, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Ворона, міський голова Віра Тернавська, голова Долинської первинної організації «Союз Чорнобиль» Володимир Сорока, звертаючись до учасників заходу, закликали  не забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь. Їхній подвиг неоціненні.
Хвилиною мовчання та покладанням квітів присутні вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів. По завершенню мітингу  відбулася зустріч керівництва району та міста з громадянами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на якій обговорили стан пенсійного, соціального та медичного забезпечення зазначеної категорії громадян.

gedc5683

gedc5690

gedc5686

gedc5700

gedc5698

gedc5703

gedc5709

gedc5719

gedc5721

gedc5714

gedc5706