Постійні комісії обговорили питання внесення змін до районного бюджету

26.07.2017

gedc013126 липня 2017 року в районній раді працювали дві постійні комісії – розглядали питання, що пропонується на розгляд сімнадцятої позачергової сесії «Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №174 «Про районний бюджет на 2017 рік» та інші питання, згідно прийнятих планів роботи.
Постійною комісією з питань бюджету, фінансів, інвестицій, власності та приватизації, яка пройшла під головуванням заступника голови комісії Валерія Григоренка, було детально розглянуто поданий райдержадміністрацією проект рішення та заслухано з даного питання  інформацію головного спеціаліста фінансового управління  райдержадміністрації Жанни Куц.
Після детального обговорення питання члени комісії внесли рекомендації районній державній адміністрації, як суб’єкту подання даного питання на сесію районної ради: при підготовці проектів рішень дотримуватися вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», Регламенту районної ради та Порядку підготовки проектів рішень районної ради. Щодо розподілу вільних лишків – при внесенні змін по загальному фонду районного бюджету за рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету виділити кошти на виплату зарплати працівникам медичної галузі, інші кошти залишити нерозподіленими. Дані пропозиції були підтримані одноголосно.
Члени постійної комісії з соціальних та гуманітарних питань (голова комісії – Тетяна Романченко) заслухали інформацію та обговорили проект рішення по внесенню змін до районного бюджету,  погодили пропозиції,  змін та доповнень не вносили.
Комісії також розглянули інші питання та листи, прийняли відповідні рішення та направили їх за належністю.

gedc0133

gedc0131