Поїздка до підшефної частини

10.08.2017

img_712810 серпня 2017 року голова районної ради  Ірина Бондаренко та перший заступник голови райдержадміністрації Інна Зеленокорінна завітали до військової частини А-1405. Метою візиту стала участь в заходах приурочених  святкуванню  58-ї річниці з Дня створення частини та вручення сертифікату на 20 тис.грн. Дані кошти виділені з районного бюджету, для проведення ремонту приміщень військової частини,  відповідно до рішення районної ради від 28 липня 2017 року № 243. В заходах взяли участь делегації Олександрійського, Кіровоградського районів та ветерани військової служби.
Посадовці відвідали об’єкти житлово-побутового та військового призначення, які ремонтуються в рамках шефської допомоги. Під час спілкування з командуванням військової частини визначили подальші напрямки роботи та вивчили проблемні питання, які хвилюють військовослужбовців.
Ірина Бондаренко та Інна Зеленокорінна  подякували військовослужбовцям та ветеранам за сумлінну військову дисципліну та добросовісне виконання своїх обов’язків, побажали  усім міцного здоров’я та успіхів у благородній справі служіння українському народові заради миру та процвітання України.

img_7130

img_7139

img_7128