Працівників органів місцевого самоврядування привітали з професійним святом

06.12.2018

gedc55997 грудня щорічно в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Становлення місцевого самоврядування в Україні має багату історію та глибокі традиції, що заклали міцні підвалини для сучасного розвитку громадянського суспільства й демократії.
5 грудня 2018 року, напередодні Дня місцевого самоврядування, в сесійній залі Долинської районної ради відбулися урочистості, у яких взяли участь депутати районної ради, ветерани органів місцевого самоврядування, керівники територіальних громад, представники органів виконавчої влади, засоби масової інформації.
Голова районної ради Ірина Бондаренко, вітаючи присутніх, подякувала усім за плідну роботу. Зокрема, вона сказала, що на керівників органів місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за добробут їх жителів, за створення належних умов проживання мешканцям сіл, селищ і міст. Попри існуючі труднощі наш район має відповідний рівень економічних і соціальних показників, але існує багато питань, над якими ще необхідно працювати. Лише спільна злагоджена щоденна праця, ініціатива та енергія всіх без винятку територіальних громад, ефективне поєднання загальнодержавних та місцевих інтересів перетворять нашу країну на заможну європейську державу.
Ірина Петрівна щиро побажала всім працівникам органів місцевого самоврядування творчої наснаги, результативної роботи, успіхів та підтримки громад у подальшій діяльності на благо держави та рідної Долинщини.
Голова районної ради також привітала усіх волонтерів з Міжнародним днем волонтера та подякувала за нелегку та  важливу справу, адже завдяки їм безліч людей отримують допомогу, якої потребують.
Присутніх з професійним святом привітали перший заступник голови райдержадміністрації Інна Зеленокорінна та голова ради районної організації ветеранів України Микола Почапський.
Кращих працівників органів місцевого самоврядування було відзначено грамотами, подяками та сувенірними подарунками.
По завершенню солісти районного Будинку культури підготували святкову концертну  програму, яка додала присутнім чудового настрою та незабутніх вражень.

gedc5554

gedc5547

gedc5550

gedc5552

gedc5551

gedc5573

gedc5572

gedc5578

gedc5563

gedc5565

gedc5570

gedc5567

gedc5568

gedc5575

gedc5579

gedc5586

gedc5599

gedc5598

gedc5610