Працівників поліції привітали з професійним святом

04.07.2018

gedc44294 липня відзначається День Національної поліції України. З нагоди відзначення професійного свята в актовій залі Долинського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області відбулися урочистості, у яких взяли участь очільники району, керівники та працівники районного відділу поліції, ветерани правоохоронних органів, представники засобів масової інформації.
З привітаннями та найкращими побажаннями з нагоди свята виступили голова райдержадміністрації Сергій Омельченко та начальник ВП ГУНП в Кіровоградській області Сергій Тюлєнєв.
Голова районної ради Ірина Бондаренко, вітаючи працівників Долинського відділення поліції з третьою річницею створення Національної поліції України, подякувала їм за високий професіоналізм, мужність, відданість справі, Присязі та службовому обов’язку. Саме на поліцейських покладено відповідальне і благородне завдання – захист життя та здоров’я людей, прав і свобод громадян, ведення боротьби зі злочинністю та охорона громадського порядку.
За сумлінне виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у забезпечення правопорядку нагороджено Почесною грамотою районної державної адміністрації і районної ради та грошовою винагородою Юрія Вороха – старшого сержанта поліції, помічника інспектора – чергового ДВП ГУ НП в Кіровоградській області.  Грамотами районної державної адміністрації і районної ради та Подяками районної ради також відзначені кращі працівники районного відділу поліції.
По закінченню урочистостей відбувся святковий концерт.

gedc4370

gedc4373

gedc4392

gedc4382

gedc4381

gedc4380

gedc4397

gedc4400

gedc4409

gedc4407

gedc4418

gedc4415

gedc4422

gedc4427