Працівників соціальної сфери привітали з професійним святом

01.11.2019

GEDSC DIGITAL CAMERAЩороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята  –  вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем, надається вчасна допомога найнезахищенішим верствам населення нашої держави.
Урочисті заходи з нагоди відзначення День працівника соціальної сфери відбулися 1 листопада 2019 року в сесійній залі Долинської районної ради. Найкращі побажання та глибока вдячність на адресу працівників соціальної сфери району прозвучали від керівників району.
Заступник голови районної ради Лілія Бабенко від імені керівництва районної ради та депутатського корпусу привітала присутніх з професійним святом та висловила подяку працівникам соціальної сфери району за нелегку та відповідальну працю, підтримку та щирість, які вони дарують людям.
За сумлінну працю в органах державної влади, якісне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята нагороду Знак пошани Пенсійного фонду України вручено  Наталії Хороленко, головному спеціалісту відділу з виплати пенсій №7 управління з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області. Грамотою та Подякою Кіровоградського обласного центру зайнятості нагороджено Олександра Куліковського – водія легкового автомобіля та Наталію Музинську – провідного юрисконсульта Долинської районної філії обласного центру зайнятості.
За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у реалізацію державної соціальної політики в районі та з нагоди відзначення професійного свята грамотами районної державної адміністрації і районної ради відзначено працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Долинського району Галину Гладуш і Тетяну Фесечко – соціальних робітників та Людмилу Ромащенко – завідувача відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.
Грамотами та подяками районної державної адміністрації нагороджено працівників та спеціалістів Долинської районної філій Кіровоградського обласного центру зайнятості, районного центру соціальних служб для молоді, територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг) Долинсьокго району, Долинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області: Світлану Гербову, Олену Корнєву, Вадима Мирошніченка, Тетяну Сергієнко, Тетяну Трайтак, Олену Шаповалову, Володимира Ковальова, Олену Кондратовець, Олену Фесенко.
Святкову програму з нагоди професійного свята присутнім подарували аматори районного Будинку культури.

GEDSC DIGITAL CAMERA

GEDSC DIGITAL CAMERA

GEDSC DIGITAL CAMERA

GEDSC DIGITAL CAMERA

GEDSC DIGITAL CAMERA

GEDSC DIGITAL CAMERA

GEDSC DIGITAL CAMERA

GEDSC DIGITAL CAMERA

GEDSC DIGITAL CAMERA

GEDSC DIGITAL CAMERA

GEDSC DIGITAL CAMERA

GEDSC DIGITAL CAMERA

GEDSC DIGITAL CAMERA

GEDSC DIGITAL CAMERA