Привітали з професійним святом

18.09.2018

17092018217 вересня  голова районної ради Ірина разом з головою райдержадміністрації Сергієм Омельченком привітали особовий склад Долинського районного відділу Управління ДСНС України в Кіровоградській області з професійним святом – Днем рятівника.
Ірина Бондаренко привітала присутніх та побажала всім  витримки та мужності, міцного здоров’я, щастя, добробуту, родинного благополуччя, наснаги та терпіння у нелегкій праці.
За сумлінну працю, самовіддану службу, проявлену мужність і професійність при організації гасіння пожеж та запобігання надзвичайним  ситуаціям, вагомий внесок у забезпечення боєздатності підрозділу кращих працівників 20-ї державної пожежно-рятувальної частини та Долинського районного відділу Управління ДСНС України в Кіровоградській області нагородили спільними  грамотами Долинської районної адміністрації та районної ради.
Після закінчення урочистостей господарі запросили  гостей   на екскурсію по території пожежно-рятувальної частини, де продемонстрували пожежні автомобілі, аварійно-рятувальне обладнання та розповіли про свої робочі будні.

170920182

1