Привітання голови районної ради із святом фізичної культури і спорту України

%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%8c-%d1%81%d0%bf%d0%be%d1%80%d1%82%d1%83
09.09.2016

  Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя : фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту України. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.
  Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації.
Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків. Але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів району – це пріоритетне завдання районної ради.
  Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!
  Від щирого серця вітаю вас із   Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей! Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята, яке,  безперечно, стало святом мільйонів уболівальників спорту, шанувальників здорового способу життя. Бажаю всім фізичного здоров’я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

З повагою
Голова районної ради                             Ірина Бондаренко