Професійне свято відзначили працівники лісу

13.09.2019

12 вересня 2019 року, на території ДСДЛ центру „Веселі Боковеньки” відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників лісу, який щорічно відзначається у третю неділю вересня. Це свято людей,  які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, давно і справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету, хто з чистими думками приходить до лісу і допомагає йому. Людей працьовитих, мудрих, справжніх фахівців, які працюють самовіддано, знаючи істинну ціну лісу й істинну ціну своєї праці.
Привітали з професійним святом лісівників керівники району, директор ДСДЛ центру „Веселі Боковеньки” Галина Підтикана, учнівська молодь – члени Веселобоковеньковського шкільного лісництва та школярі КЗ «Долинська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 Долинської районної ради».
Голова районної ради Ірина Бондаренко, вітаючи присутніх з  професійним святом, подякувала їм за нелегку та важливу працю, турботу та   розвиток природного національного скарбу. Кожна людина повинна цінувати роботу лісівників та дбати про примноження та збереження лісових насаджень, їх раціональне і розумне використання.