Підведено підсумки діяльності у сфері цивільного захисту

21.02.2019

21022019220 лютого 2019 року  у Долинському районному відділі управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Кіровоградській області відбулася нарада з підведення підсумків діяльності у сфері цивільного захисту у  Долинському районі.
У нараді взяли участь  голова районної ради Ірина Бондаренко, голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко, заступник начальника управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Кіровоградській області з питань реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Максим Крутінь, начальник Долинського РВ УДСНС України в Кіровоградській області, підполковник служби цивільного захисту Олександр Рядно, служби взаємодії цивільного захисту району.
На початку наради 20-ій державній пожежно-рятувальній частині Управління ДСНС України у Кіровоградській області було вручено нові надійні високоергономічні апарати захисту органів зору та дихання сучасного зразка, які використовуються при ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій.
Голова районної ради Ірина Бондаренко, звертаючись до учасників наради, подякувала за високий професіоналізм та готовність у найскладніших ситуаціях прийти на допомогу. Рятувальні служби є надзвичайно важливим елементом суспільної безпеки та захисту населення, адже їх діяльність спрямована  на захист життя громадян та ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій.
За сумлінну працю, самовіддану службу, високу професійну  майстерність,  вагомий  особистий внесок у забезпечення боєздатності підрозділу до дій за призначенням та за підсумками роботи у 2018 році кращих працівників підрозділу: Сергія Дивнича, Дмитра Ладана, Володимира Маслія, Ірину Мусієнко, Руслана Самошкіна  відзначено районними грамотами.
Олександр Рядно, начальник районного відділу управління ДСНС у Кіровоградській області, проінформував присутніх  про діяльність системи цивільного захисту району щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації у 2018 році.
Підвів підсумки наради заступник начальника управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Кіровоградській області з питань реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту  Максим Крутінь. Він також подякував депутатському корпусу районної ради, районній державній адміністрації за співпрацю та всебічну підтримку районного відділу.

210220193

210220194

210220192