Підведено підсумки роботи району та окреслено нові завдання

17.01.2019

gedc597717 січня  2019 року голова районної ради Ірина Бондаренко взяла участь у засіданні Ради регіонального розвитку Долинського  району. Раду відкрив голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко, який  підвів підсумки роботи району за попередні роки та  окреслив основні напрямки розвитку території на найближчі три роки.
Захід відбувся в форматі панельної дискусії, яку вела перший заступник голови райдержадміністрації Інна Зеленокорінна. В діалозі також взяли участь: Маловодянський сільський голова Леонід Варенюк, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Долинської районної ради» Тетяна Романченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Гадірова, директор професійно-технічного училища №36 смт Новгородка Олег Вєтров, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі,  підприємств, установ, організацій і закладів, селищний та сільські голови, керівники сільськогосподарських підприємств, журналісти обласного та районних засобів масової інформації, громадськість.
У виступі голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко відзначив, що результати роботи району за п’ять років досить вагомі і це завдячуючи співпраці між райдержадміністрацією, районною радою, депутатами всіх рівнів, сільськими, селищним головами, бізнесом та громадою, що дало змогу протягом звітних років розвивати всі без винятку галузі: освіту, медицину, культуру, фізичну культуру і спорт, житлово-комунальне господарство та інші. Завдяки бюджетній децентралізації та суттєвій фінансовій підтримці з боку  державного та обласного бюджетів, протягом останніх років зосереджено значні ресурси для розвитку соціальної сфери та інфраструктури на території району.
Одними з масштабних  проектів, які реалізуються на території району з використання альтернативних джерел енергії є  будівництво  нової потужної фотоелектростанції «СОНЯЧНА», а також проведення реконструкції найпотужнішого промислового підприємства «АгроПостач», введення в експлуатацію   масло-екстрактного цеху із виробництва соняшникової олії потужністю 100 тонн на добу.  Має успіхи ТОВ «Швейне виробництво «Мрія Є».
Серед основних напрямків стратегії розвитку Долинського району на 2019 – 2021 роки є забезпечення  жителів району якісною питною водою – реалізація проекту з будівництва Долинського групового водопроводу.
Окрему увагу Сергій Петрович звернув на розвиток дорожньої інфраструктури району. Фінансування з державного бюджету розвитку автомобільних доріг загального користування Урядом не припиняється, а навпаки – збільшуються його щорічні обсяги: у 2019 році на Долинський район заплановано освоїти – 16 млн. 750 тис.грн., у 2020 році – 21 млн. 380 тис.грн. 
Також подякував органам місцевого самоврядування, які з власних бюджетів спрямували понад 32 млн. грнна ремонт та утримання доріг комунальної власності.
Голова районної державної адміністрації проінформував про виконання Урядової програми енергоефективності.
Одним із найважливіших напрямків є освітня галузь, для вдосконалення якої заплановано втілити чимало заходів, зокрема розширення груп професійної освіти на базі філії Новгородківського професійно-технічного училища №36 та інше.
Розвиватиметься й медична галузь, реалізуватимуться районні заходи щодо залучення та закріплення молодих спеціалістів – лікарів для роботи в медзакладах району, шляхом сприяння розвитку лікувальних закладів у сільській місцевості наближатиметься якісне медичне обслуговування до мешканців населених пунктів, впровадження сучасних технологій, розвиток телекомунікаційної інфраструктури, тощо.
Очільник району наголосив на продовження  в районі реалізації Президентської Програми захисту житлових прав дітей – сиріт та осіб з їх числа.
В рамках Президентської Програми захисту житлових прав дітей сиріт та осіб з їх числа, придбано 13 однокімнатних квартир для осіб з числа дітей-сиріт.
Голова районної ради Ірина Бондаренко, звертаючись до учасників Ради регіонального розвитку,  зокрема, зазначила, що всі здобутки Долинщинии   – це результат нашої спільної повсякденної праці – виконавчої влади  та депутатів всіх рівнів. Завдячуючи активній громадській позиції кожного з нас ми упевнено рухаємося вперед.
Саме сьогодні, в період реформ в нашій державі, вагомо і авторитетно має звучати слово кожного депутата, кожної посадової особи. Ми маємо і надалі працювати відкрито, конструктивно, професійно і відповідально.
Своїми досягненнями поділилися: Маловодянський сільський голова Леонід Варенюк, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Долинської районної ради» Тетяна Романченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Гадірова, директор професійно-технічного училища №36 смт Новгородка Олег Вєтров.
Учасники засідання Регіональної ради мали змогу задавати питання виступаючим та висловлювати свої думки . Так, до діалогу долучилися, керівник ТОВ «Редакція газети «Долинські новини» Вадим Кащеєв,  сільські голови – Сергій Гломбіцький та Василь Мушик, а директор АФ «Нива»  Анатолій Василюк звернув увагу присутніх на роботу новоствореного громадського формування з охорони громадського порядку «Аграрник» та благодійного фонду асоціації сільгоспвиробників.
Підводячи підсумки, керівник району Сергій Омельченко запевнив:
– За активної підтримки команди однодумців,  представників соціально – відповідального бізнесу, завдячуючи плідній співпраці з  очільниками громад, депутатами  усіх рівнів, і надалі ми разом зможемо досягати великих позитивних зрушень та зробити багато добрих справ для нашої Долинщини.

gedc5956

gedc5958

gedc5964

gedc5989

gedc5977

gedc5965

gedc5988

gedc5969

gedc5993