Підготовка до проведення комплексу весняно-польових робіт

24.02.2017

img_003424 лютого 2017 року, під головуванням Сергія Коренюка, директора департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації, у залі засідань Долинської районної ради відбулася  кущова нарада з питань проведення комплексу весняно-польових робіт у 2017 році,  за участі голови районної ради Ірини Бондаренко, голови районної державної адміністрації Сергія Омельченка, начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександра Хоморецького, керівників та спеціалістів агроформувань різних форм власності Долинського, Бобринецького, Компаніївського та Устинівського районів.
На нараді були підведені підсумки 2016 року та окреслені завдання для  проведення комплексу весняно-польових робіт у 2017 році. Також були розглянуті питання щодо особливостей догляду за посівами озимої пшениці у весняно-літній період вегетації,безпечного використання пестицидів, стану охорони праці при проведенні весняно-польових робіт.
Керівники та спеціалісти департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації, науковці Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції та Центральноукраїнського національного технічного університету виступили перед присутніми та надали багато цікавої та корисної інформації. Учасники наради ознайомилися з програмою форвардних закупівель ПАТ «ДПЗКУ», особливістю виробництва насіння сільськогосподарських культур, підготовки культур продовольчої групи на ТОВ «Кіровоградський насіннєвий завод», перевагами комплексних рішень від ТОВ «Агро Арена»,  технології ноу-тілл в умовах Кіровоградщини (ТОВ «Агромир»). Також відбулася відеопрезентація компанії «Агроресурс» (фінансові програми, акції, роздатковий матеріал).
Аграрії обговорили виступи та обмінялися досвідом.
Підвів підсумки наради Сергій Коренюк, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

img_0041

img_0034

img_0040

img_0044