Підопічних територіального центру привітали з Великоднем

14.04.2017

p70414-104754Світле свято Христового Воскресіння символізує чистоту та оновлення, переосмислення, взаємне прощення та порозуміння.
Великдень наповнює наші серця радістю та благими почуттями. Подарована Божим Воскресінням надія, допомагає жити, трудитися та долати перешкоди земного буття.
Саме у пасхальні дні кожен з нас має переглянути своє життя, оцінити помисли та вчинки для того, щоб почати новий день з щирим намаганням творити добрі справи.
Напередодні великого свята Воскресіння Христового голова районної ради Ірина Бондаренко, перший заступник голови райдержадміністрації Інна Зеленокорінна та директор територіального центру соціального обслуговування Олена Кушніренко відвідали підопічних територіального центру Калмикову Марію Павлівну, Золотько Єфросинію Кирилівну, Дуднік Світлану Петрівну та інших підопічних територіального центру. Керівники привітали літніх людей з прийдешніми Великодніми святами, вручили їм пасхальні продуктові набори. В цілому підопічним територіального центру було вручено 70 продуктових наборів.
Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю, та непохитну віру в кращий завтрашній день!

p70414-104754

p70414-104203