Підтримка військовослужбовців-земляків

17.10.2018

gedc5215Напередодні відзначення трьох важливих для України свят – Дня українського козацтва, Дня Пресвятої Богородиці та Дня захисника України районна рада, районна державна адміністрація, волонтери Віктор Васільєв, Геннадій Барановський, Олексій Мунтян, Віталій Іващенко  ініціювали збір гуманітарної допомоги для військовослужбовців, які захищають наші кордони на сході України, щоб скрасити захисникам рідної землі суворі будні, привезти привіт і смаколики з рідного краю до свят, а з ними і підтримку та солідарність жителів мирної частини України.
Жителі району підтримали і перейняли ініціативу – було зібрано солодощі, фрукти, домашні закрутки та інші продукти харчування. Щира подяка усім, хто долучився до цієї доброї справи, за надану допомогу, підтримку та небайдужість – мешканцям Василівської, Богданівської, Суходільської, Олександрівської, Маловодянської, Братолюбівської сільських рад; педагогічним та учнівським колективам Долинської філії Новгородківського ПТУ №36,закладів загальної середньої освіти та їх філій –ЗШ №1, №2, №3, №4 м. Долинська; Молодіжненської селищної, Марфівської, Гурівської, Маловодянської, Новогригорівської Першої, Новогригорівської Другої, Суходільської, Олександрівської, Василівської, Ганнівської, Першотравневої, Боківської та  Братолюбівської шкіл.
Долучилися до збору допомоги колективи районної ради  і райдержадміністрації , Центру дитячої та юнацької творчості, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Долинського району, управління соцзахисту населення, відділів освіти, молоді та спорту, культури, туризму та культурної спадщини та агропромислового розвитку райдержадміністрації,  центральної районної лікарні та районного центру первинної медико-санітарної допомоги, Долинського відділу Пенсійного фонду України,  ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» – керівник Лапай В.І., члени районної організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів). Керівники сільськогосподарських підприємств Булавка В.М. та Хурсович М.П. забезпечили волонтерів паливно-мастильними матеріалами для доставлення  вантажу  до місця призначення.
Дякуємо усім за підтримку!

gedc5018

gedc5019

gedc5021

gedc5022

gedc5024

gedc5025

gedc5028

gedc5029

gedc5030

gedc5201

gedc5210

gedc5215