Розглянули питання виділення земельних ділянок військовослужбовцям

20.10.2017

gedc094617 жовтня 2017 року в приміщенні районної ради відбулася зустріч між учасниками антитерористичної операції та членами їх сімей,
ФГ «Хлібороб» та Начальником Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області – Зінченком І. І. У зустрічі взяли участь голова Долинської районної ради Бондаренко І.П., перший заступник голови районної державної адміністрації Зеленокорінна І.В. та начальник відділу у Долинському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Шестакова В.І.
Основне питання, яке піднімали присутні військовослужбовці та їхні рідні, – це отримання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. Сім учасників АТО звернулися зі скаргою на ФГ «Хлібороб» про самовільне зайняття земельних ділянок, які їм були відведені у приватну власність на території Гурівської сільської ради. Представники ФГ «Хлібороб», в свою чергу, надали рішення органів судової влади, яким було поновлено договір оренди спірної земельної ділянки.
Зінченко Ігор Іванович пояснив, що для вирішення даного питання необхідно звертатися до органів судової влади, зі свого боку він всіляко сприятиме тому, щоб захистити інтереси військовослужбовців. Відділу контролю за використанням та охороною земель у Долинському районі дано доручення здійснити заходи з державного контролю за дотриманням вимог земельного законодавства шляхом проведення перевірки земельних ділянок на території Гурівської сільської ради.

gedc0946