Розпочався весняний призов

03.04.2017

p70403-180115В Україні розпочався весняний призов на строкову військову службу.
3 квітня 2017 року Гурівчани урочисто проводжали своїх земляків – призовників Ярослава Завальнюка, Богдана Грузда та Костянтина Сипка до лав Збройних Сил України.
Дана подія  –  водночас урочиста і  хвилююча: для призовників – це початок нового етапу в житті,  для батьків –  це гордість за своїх синів, яким сьогодні Батьківщина довіряє найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.
На урочистий захід, який організували Гурівська сільська рада та сільський Будинок культури, привітати юнаків завітало керівництво району –  голова районної ради Ірина Бондаренко, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Ворона, військовослужбовці, які демобілізувалися у 2016 році, рідні та друзі, односільчани.
Голова районної ради Ірина Бондаренко, звертаючись до присутніх з вітальними словами, зокрема сказала, що відродження урочистих проводів призовників на військову службу є засвідченням поваги громади до військовослужбовців, адже там гартується дух нації, воля та  мужність. У ці тривожні та нелегкі часи нашій Батьківщині потрібен надійний захист, тому бути захисником своєї землі, народу, миру, сім’ї – завжди почесно, гідно, благородно.
З найкращими побажаннями до призовників також звернулися заступник голови райдержадміністрації Олександр Ворона, Гурівський сільський голова Олена Василенко, голова первинної ветеранської організації Михайло Ляхівець.
Хвилюючі слова від імені батьків, сини яких ідуть в армію, прозвучали з уст матерів призовників.  Вони побажали синам повернутися живими та здоровими до рідної домівки, щоб у щоденному армійському житті їх оберігала материнська молитва та зігрівали спогади про малу батьківщину.
За старовинною українською традицією, батьки посипали майбутніх воїнів зернами пшениці – давнім оберегом українців, що символізує нескінченність людського життя. Вважалося,  що пшениця  допомагає в усіх починаннях, додає людині сили, здоров’я та довгого віку, та давали їм для захисту вишитий рушник. Тож матері перев’язали на щасливу дорогу своїх  синів вишитими рушниками.
Майбутні військовослужбовці від районного керівництва та сільської ради отримали матеріальну допомогу та подарунки. Завершилися урочистості невеликою концертною програмою.

p70403-171038

p70403-174122

p70403-174835

p70403-175332

p70403-180115