“Святий Миколай, до нас в гості завітай!”

20.12.2017

dsc_006219 грудня 2017 року, з нагоди Дня Святого Миколая, на базі Долинського філіалу Новгородківського профтехучилища №36 відбулася розважально–ігрова програма “Святий Миколай, до нас в гості завітай!”. Підготувати захід учням допомогли працівники комунального закладу “Районна бібліотека для дорослих Долинської районної ради” та комунального закладу “Культурно–дозвіллєвий центр Долинської районної ради”.
Голова районної ради Ірина Бондаренко та голова  районної державної адміністрації Сергій Омельченко, які були запрошені на цей святковий захід, завітали до учнів з найкращими побажаннями та подарунками (ноутбуком та солодощами).
Ведуча Світлана Декалова ознайомила присутніх з легендами та переказами про Святого Миколая та історію його життя. Надзвичайно сподобались присутнім янголятка, які прийшли разом зі Святим Миколаєм.        Далі на учнів чекали різноманітні ігри та конкурси.
Святкового настрою додали колядки та щедрівки у виконанні  народного аматорського обрядово–фольклорного ансамблю “Калина” комунального закладу “Культурно–дозвіллєвий центр Долинської районної ради”. На завершення свята відбулася яскрава фотосесія та солодке частування.

dsc_0014

dsc_0062

 

.