Серпнева конференція педагогічних працівників Долинського району

30.08.2017

img_2448Традиційно, наприкінці серпня, даючи старт новому навчальному року, в Долинському районі проходить серпнева конференція педагогічних працівників.Освітяни підводять підсумки роботи минулого навчального року, окреслюють пріоритетні завдання на наступний період.
30 серпня 2017 року в приміщенні Комунального закладу «НВК «Долинська гімназія – ЗШ №3 І-ІІІ ступенів Долинської районної ради» відбулося засідання круглого столу «Стратегічне завдання реформи шкільної освіти – почути дитину. Про підсумки розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти у 2016-2017 навчальному році та завдання на 2017-2018 навчальний рік», огляд-презентація педагогічної он-лайн виставки «Випереджаючи час. Спадщина Сухомлинського в контексті нової української школи», обговорення актуальних питань  та урочиста посвята молодих вчителів у професію.
У роботі конференції взяли участь заступник голови районної ради Лілія Бабенко, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Ворона, депутати районної ради Володимир Шведюк, Сергій Ламанов, Ростислав Парцей, Оксана Глущенко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Гадірова, керівники органів місцевого самоврядування, педагогічні працівники загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів району.
Лілія Вікторівна Бабенко, звертаючись до працівників освітянської ниви, подякувала педагогам за їхню роботу, побажала творчих злетів, активних, розумних та допитливих учнів. Запевнила, що депутатський корпус районної ради робить усе можливе задля створення належних умов для навчання дітей. І саме в цьому році, завдяки активній та злагодженій співпраці усіх гілок влади, на поліпшення матеріально-технічного забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів району, була виділена найбільша сума коштів з бюджетів усіх рівнів – державного, обласного та районного. Лілія Вікторівна відзначила також значну роботу сільських голів та депутатів сільських рад, які суттєво допомагають навчальним закладам на відповідних територіях. Вона підкреслила, що підтримка освітянської галузі – одне із пріоритетних питань у діяльності районної ради, яка й надалі приділятиме значну увагу фінансуванню галузі, адже навчання та виховання дітей – це  найкраща інвестиція у майбутнє.

 

img_2440

img_2448