Сила життя

22.02.2017

dsc_001921 грудня з метою військово-патріотичного виховання молоді в   КЗ « НВК Долинська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради»  відбулася зустріч старшокласників міських шкіл з авторами проекту «Сила життя» та презентація однойменної збірки.  «Сила життя» – це проект , метою якого є мотивація учасників АТО   та членів їх сімей до психологічної, медичної та соціальної реабілітації. «Сила життя»   – це дванадцять історій про бійців з Кіровоградщини, які захищали Україну, які бачили смерть бойових побратимів, самі  перебували на межі життя і смерті.  Які, попри всі випробування долі , стали ще сильнішими, зберегли   стійкість духу  та волю до перемоги. Кожна історія збірки – неймовірна, кожен герой  вартий найбільшої подяки  за силу духу, вірність присязі, за  стриману величезною ціною ворожу навалу.
На презентації  були присутні двоє з чотирьох авторів проекту   – Ганна Колєва та Жанна Петрович.  Та  найбільш  хвилюючим для учасників зустрічі  було спілкування з нашими земляками – учасниками АТО, історії яких увійшли до збірки.  Це Юрій Козачінський, який завітав на зустріч разом з дружиною та батьком, Юрій Матвієнко  з Новгородки,  батько  нашого земляка Олександра  Місюри  та лікар хірург Кіровоградського обласного госпіталю для ветеранів війни,  який лікував і проводив реабілітацію Олександра.
Участь у зустрічі взяли голова  громадської організації  «Районна спілка воїнів-учасників антитерористичної операції Долинського району «Захисник» учасник бойових дій Вадим Мірошніченко та  долинчани, які захищали незалежність і цілісність нашої країни  на Сході .
Зі словами вдячності до авторів проекту, учасників АТО та членів їх родин звернулися  заступник голови районної ради Лілія Бабенко та заступник голови районної державної адміністрації Олександр Ворона.

dsc_0010

dsc_0034

dsc_0019