Службове житло для молодого лікаря-педіатра

05.02.2017

0402201913На сьогоднішній день надзвичайно актуальною є проблема забезпечення лікувально – профілактичних закладів району кваліфікованими медичними спеціалістами. Міграційні процеси, велика плинність кадрів, зокрема, молодих спеціалістів, відсутність житла для лікарів ставлять під загрозу якість та доступність медичної допомоги для населення, особливо у сільських населених пунктах.
З метою комплексного підходу щодо підняття престижу праці, соціального захисту, залучення та закріплення молодих спеціалістів-лікарів, на виконання районної програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту, у грудні 2017 року за кошти районного бюджету в сумі 199,00 тис. грн. придбано трикімнатну квартиру для молодих спеціалістів-лікарів. Була проведена відповідна робота  по пошуку та підбору родини молодих лікарів на вакантні посади в центральній районній лікарні, яка позитивного результату не дала.
Колективом центральної районної лікарні, для закріплення молодих спеціалістів-лікарів в Долинському районі по наданню медичної допомоги дитячому населенню, було прийнято рішення надати придбану квартиру районному педіатру Ірині Молчановій, яка працює в Долинській ЦРЛ протягом трьох років, не забезпечена житлом та наразі проживає в сільській місцевості.
Побажаємо фахівцю подальшого професійного зростання та родинного благополуччя.

0402201913