Творчість заради майбутнього

23.03.2017

dsc_0065Надзвичайно гамірно було 22 березня в МЦ «Червона калина» .  Вкрай заповнений зал хвилювався і з нетерпінням чекав відкриття першого районного фестивалю патріотичної пісні «Творчість заради майбутнього».
Розпочався фестиваль офіційною частиною.  До присутніх у залі учасників та глядачів з нагоди відкриття фестивалю звернулися заступник  голови районної ради Лілія Бабенко, заступник голови районної державної адміністрації  Олександр Ворона, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Гадірова. Звертаючись до учасників фестивалю – старшокласників загальноосвітніх шкіл району, педагогів, батьків – заступник голови районної ради Лілія Бабенко побажала всім миру, щасливого майбутнього, нових творчих досягнень і злетів .
У фестивалі взяли участь представники 19 шкіл району та вихованці вокального гуртка «Горицвіт» ЦДЮТ. Натхненно і надзвичайно  щиро виконували свої пісні Маленко Анна з Суходільської школи, Діана та Анастасія Підбуртні з Олександрівської школи, Марія Маслова з Ганнівського НВК, Валентин Бугайов з Молодіжненської школи, Анастасія та Ірина Андрійцеві  з Бокового, вокальна група з Марфівки, учениця Долинської школи №1 Олександра Цихненко, учні школи №4 з Долинської Катерина Гаврильчак та Катерина Мотуз.
Вразили своїм запалом  та майстерністю хореографічні композиції у виконанні вихованців гуртка спортивного танцю «Бомонд» ( ЦДЮТ, керівник – С.Ісаєв) та учні Долинської гімназії №3.
Наші діти ще раз довели, яка багата на таланти Долинщина. За свої неймовірні виступи всі вокалісти отримали грамоти  відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.
Сподіваємося, що проведення фестивалю «Творчість заради майбутнього» стане ще однією доброю традицією нашого району. Адже пісня – один з найцінніших скарбів українського народу. Коли звучить українська пісня, серце не може залишатися холодним і байдужим. Пісня супроводжує нас протягом усього життя – від народження і до останнього подиху. У ній і неповторна краса рідної землі , і  народна мудрість,  і незгасима любов до України. З піснею ми – народ, ми нація.

dsc_0031

dsc_0006

dsc_0053

dsc_0114

dsc_0102

dsc_0084

dsc_0065