Територія дитинства

10.04.2017

gedc024307 квітня, у день Благовіщення, двері Центру дитячої та юнацької творчості були гостинно відчинені для керівників району, депутатського корпусу районної ради, працівників відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, голів сільських рад, батьківської громадськості, представників засобів масової інформації. У позашкільному навчальному закладі відбулась публічна презентація його діяльності, якою було передбачено виступ директора ЦДЮТ І.Марущак, виставку робіт вихованців гуртків декоративно-вжиткового напрямку, демонстрацію методичних доробків педагогічного колективу та міні-концерт з нагоди великого християнського свята.
Окрасою заходу стала виставка дитячих виробів, яка вразила гостей і запрошених своєю естетикою, народознавчим характером, різнобарвністю технік, вишуканістю і креативністю.
Глибокий і змістовний аналіз роботи Центру за 2015-2016 та 2016-2017 навчальні роки, висвітлення інформації про перемоги і досягнення дитячого та педагогічного колективів, озвучення існуючих проблем та пропозицій щодо їх вирішення – все це прозвучало у презентації директора ЦДЮТ.
Ірина Марущак подякувала голові районної ради Ірині Бондаренко, голові районної державної адміністрації Сергію Омельченку та начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксані Гадіровій за підтримку і допомогу у вирішенні всіх необхідних для ефективної життєдіяльності закладу питань; народному депутату України Анатолію Кузьменку – за забезпечення комплектами комп’ютерної техніки; Маловодянському та Братолюбівському сільським головам Леоніду Варенюку і Сергію Гломбіцькому – за виділення коштів на потреби Центру; батьківській громаді – за щоденну турботу про своїх дітей і  розуміння необхідності існування позашкільного закладу в регіоні.
Мами гуртківців Балахіна О.В., Бодішова О.В., Вікован Л.Є. та Момонт К.В. поділилися своїми думками щодо важливості відвідування дітьми гуртків і розказали про здобутки, психологічний і громадянський ріст своїх доньок і синів.
На зібранні були присутні заступник голови Долинської районної ради Бабенко Л.В., заступник голови районної державної адміністрації Ворона О.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту Гадірова О.В., голова профспілки працівників освіти і науки району Попко В.О.
На завершення вихованці гуртків спортивного бального танцю «Бомонд» (кер. С.Ісаєв) та вокального «Горицвіт» (кер. Л.Реп’яшник) подарували присутнім запальні танці й українські пісні, а вихованка гуртка «Посмішка» Марина Гапонова (кер. Гапонова О.О.) продекламувала вірш «З Благовіщенням!», написаний нашою поетесою Наталією Гузнак спеціально для цього заходу.

gedc0238

gedc0244

%d0%bf%d1%83%d0%b1%d0%bbi%d1%87%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b7%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b0%d1%86i%d1%8f-048

gedc0243

gedc0253