Українська пісня – злет народної душі

26.11.2018

dsc_000523 листопада 2018 року у приміщенні культурно-дозвіллєвого центру відбувся звітний концерт аматорського народного хорового колективу ветеранів війни та праці “Українська пісня-злет народної душі” з нагоди підтвердження колективом звання “народного”.
У заході взяли участь заступник голови районної ради Лілія Бабенко,  провідний методист вокально-хорового жанру Кіровоградського обласного центру народної творчості Людмила Ніколаєнко, начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації Людмила Кащеєва.
Хочеться відмітити, що колектив заснований у 1980 році. А в цьому році виповнилося 25 років, як ним керує добра, порядна, цілеспрямована, відповідальна людина Слівка Василь Дмитрович, з чим ми його і вітаємо. Під умілим керівництвом Василя Слівки та концертмейстера Віталія Вовторніка аматорський народний хоровий колектив ветеранів війни та праці  Комунального закладу “Культурно-дозвіллєвий центр Долинської районної ради”, завдячуючи наполегливості та заповзятості учасників колективу, які, незважаючи на шанований вік, здоров’я, погодні умови, дисципліновано відвідують кожну репетицію, уже в котре підтвердив звання “ народний”.
У запропонованій концертній програмі, а репертуар цього колективу чималий, присутні мали змогу послухати мелодійні українські пісні.  Проникливим виконанням хористами українських творів глядачі відчули і біль, і радість народної душі.
Музичні вітання в цей день лунали від Євгена Літвінова, Валентина Літвінова, Василя Слівки, Олени Волкової. Неперевершену віртуозну гру на баяні подарував Віталій Вовторнік, якого вдячні глядачі не хотіли відпускати зі сцени, а піднесений настрій створив гуморист Микола Биков.
Цього дня свій день народження святкувала староста хорового колективу Валентина Кравець, тому й вітання вона приймала просто на сцені.
Українська пісня живе в поколіннях. Пісня – це душа народу.
Ще раз привітаємо аматорський народний хоровий колектив ветеранів війни та праці з підтвердженням звання «народний» та побажаємо нових творчих звершень!

dsc_0018

dsc_0010

dsc_0005