Урочисте відкриття меморіальної дошки Яру Славутичу

23.01.2018

p80122-12483822 січня 2018 року відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Яру Славутичу (Григорію Жученку), уродженцю села Благодатне Долинського району, видатному поету українського зарубіжжя, вченому-україністу, професору Альбертського університету в Едмонтоні (Канада). Меморіальну дошку встановлено на фасаді будівлі Комунального закладу «Гурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради».
У заході взяли участь голова районної ради Ірина Бондаренко, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Ворона, Гурівський сільський голова Олена Василенко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Гадірова, педагогічний та учнівський колективи Комунального закладу «Гурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради», громадськість.
Почесне право відкриття меморіальної дошки було надано голові районної ради Ірині Бондаренко та учневі 9 класу, призеру районної олімпіади з правознавства Карпутенку Сергію.
Сергій Ламанов, вчитель Гурівської загальноосвітньої школи, депутат районної ради, який був не тільки ведучим даного заходу, а й організатором та ідейним натхненником впровадження ідеї увіковічення пам’яті відомого поета-земляка, ознайомив присутніх з життям та діяльністю Яра Славутича –   захисника та вільного речника української нації, який розповів усьому світові, сучасникам і нащадкам,  якою вона є, яку історію має і чого прагне.
Ірина Бондаренко привітала усіх присутніх та відзначила, що не випадково ця подія співпала з великим святом – Днем Соборності України. Адже в єдності народу, поколінь, продовженні традицій – сила нашої держави. Ми повинні пам’ятати історію та знати своє минуле. Адже хто не пам’ятає минулого – не має майбутнього.
Ірина Петрівна також висловила подяку Сергію Ламанову, депутату районної ради, Гурівській сільській раді та її депутатському корпусу за фінансову підтримку та розвиток загальноосвітнього навчального закладу: за кошти місцевого бюджету придбано необхідне обладнання для шкільної їдальні, діти навчаються у відремонтованих та ошатних класних кімнатах, у навчальному процесі використовується оновлене технічне устаткування.

p80122-115342

p80122-120432

p80122-120833

p80122-123602

p80122-124838