Урочисто і святково пролунав Перший дзвоник

02.09.2019

img-14e998a3a2b23b4804eb16d9064daac9-vУ закладах загальної середньої освіти Долинського району 2 вересня урочисто і святково пролунав Перший дзвоник, який сповістив школярам про початок нового навчального року.
Цього дня усі навчальні заклади  радо зустрічали школярів після літніх канікул. Свято Першого дзвоника завжди відрізняється яскравістю та новизною вражень, очікувань, переживань, зустрічей і надій. Початок нового навчального року –  це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, ветеранів педагогічної ниви, батьків та громадськості.
Голова районної ради Ірина Бондаренко взяла участь в урочистостях з нагоди початку нового навчального року, які відбулися  в КЗ «Долинська ЗШ І-ІІІ ступенів Долинської районної ради», завітала до першокласників на їхній перший урок та побажала, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став освіченою людиною, особистістю, яка сміливо крокує до нових звершень.
Першокласники навчаються за моделлю Нової української школи. А це – світлі затишні класи, належні умови, спрямовані на розвиток дитини та її мотивації до навчання. Тут є мобільні робочі місця, які легко трансформуються для групової, командної та проектної роботи. Дидактичні та мистецькі матеріали, настільні ігри, пізнавальні книги та журнали. Є все для того, щоб допомогти дитині підвищити якість навчання й швидше адаптуватись до умов навчального процесу.
Побажаємо усім учням гарного, цікавого та результативного навчального року, впевнено крокувати до своєї мети, підкорити нові вершини знань, зустріти добрих та надійних друзів!

img-d361bc49a269afc46b85dbd6c2abad81-v

img-14e998a3a2b23b4804eb16d9064daac9-v