Урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України

20.01.2017

dsc_0003         Сьогодні, напередодні  Дня   Соборності України, в залі засідань районної ради відбулися  урочисті заходи.  У заходах взяли участь голова районної ради Ірина Бондаренко,голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко, міський голова Віра Тернавська, працівники установ та організацій міста, представники громадськості.

         Вітаючи всіх з прийдешнім святом, голова районної ради зазначила , що реальна соборність України сьогодні означає не просто підпорядкованість українських земель, а громадянське порозуміння усіх регіонів нашої країни. Адже всі ми, українці, в яких би регіонах держави  не проживали, якою б мовою не говорили,  − є єдиним народом.

        З вітальними словами звернулися до  присутніх голова районної державної адміністрації, міський голова,  учні  Комунального закладу  «НВК «Долинська гімназія  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради».

        Після урочистої частини учасники зібрання поклали квіти до погруддя Т.Г. Шевченка та до могил  наших героїв-земляків, що поклали свої життя за свободу та незалежність України  в зоні проведення  АТО.

img_0085

dsc_0003

img_0092

dsc_0010

img_0098

img_0100

img_0103

img_0109

img_0113