У День Святого Миколая

19.12.2019

dsc_0059_1День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят, яке приходить до нас перед новорічними та різдвяними  святами , сповнене віри у здійснення найзаповітніших мрій та задумів. Саме цього дня до дітей має завітати Святий Миколай,  на якого з нетерпінням чекає дітвора,  сподіваючись отримати   щедрі подарунки.
19 грудня  2019 року відбулося районне свято для дітей пільгових категорій. Голова районної ради Ірина Бондаренко привітала  діток з прийдешніми новорічними святами, побажала їм  міцного здоров’я, багато радості, гарного настрою, віри в чудеса, миру, щастя та здійснення всіх найзаповітніших мрій. Ірина Петрівна  подякувала батькам за любов та душевне тепло, яке вони дарують своїм діткам, за добрі серця та побажала всім добробуту і злагоди в родинах.
З радістю, посмішками, гарним настроєм і солодкими подарунками діти поверталися додому.
Святий Миколай – покровитель всіх дітей, прославився своєю добротою, любов’ю   і співчуттям до людей.  Тому в цей день хочеться побажати усім добра і милосердя. Не забувайте робити добро, і воно повернеться до вас сторицею!

dsc_0068_1

8

12

dsc_0059_1