У Долинській відбулися заходи з нагоди Дня прикордонника

29.05.2017

dsc_0120Щорічно, 28 травня, Україна відзначає День прикордонника. Це професійне свято людей, які несуть службу, охороняючи кордони нашої Батьківщини, як у мирний період, так і в час військової агресії, ризикуючи не лише власним здоров’ям, але й життям. У всі часи глибоко шанувалися найкращі якості прикордонників – мужність, професійність та відданість своїй справі, постійна готовність до подвигу в ім’я України. І сьогодні ми можемо справедливо пишатися відповідальною і нелегкою службою багатьох поколінь тих, кому держава довіряє надійно охороняти її рубежі.
Традиційно, в День прикордонника, біля пам’ятного знаку «Воїнам-інтернаціоналістам Долинщини» у Меморіальному парку Слави м.Долинська, відбувся урочистий мітинг, у якому взяли участь голова районної ради Ірина Бондаренко, голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко, голова районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Микола Гронт, воїни-інтернаціоналісти, воїни запасу, ветерани-прикордонники, учасники антитерористичної операції, представники підприємств, установ та організацій, громадськість.
Звертаючись до усіх присутніх, до тих, хто нині несе службу в прикордонних військах, до ветеранів-прикордонників, голова районної ради Ірина Бондаренко, сказала: «Ми пишаємося вашою мужністю і витривалістю, відданістю рідній землі, українському народу у нинішній непростий для усіх нас час. Дякуємо за особистий та вагомий внесок у справу охорони державного кордону України.
Бажаю усім, хто присвятив своє життя захисту кордону, хто сьогодні стоїть на сторожі державної безпеки і тим, хто після десятків років служби перебуває на заслуженому відпочинку, здоров’я, щасливої долі, добробуту,  успіхів та нових досягнень у справі служіння українському народу».
Учасники заходу хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять загиблих захисників Батьківщини.

dsc_0103

dsc_0068

dsc_0095

dsc_0120