У Долинській відзначили День Європи

18.05.2017

gedc075617 травня 2017 року заступник голови районної ради Лілія Бабенко взяла участь у заході з нагоди відзначення Дня Європи, який проводився Долинською районною бібліотекою для дорослих біля приміщення молодіжного центру «Червона калина»
(районного Будинку культури). У заході взяли участь керівництво району та міста, представники органів місцевого самоврядування, працівники бібліотек та учнівська молодь.
Лілія Бабенко, звертаючись до присутніх, зокрема, сказала,  що  День Європи для українців – це день проголошення підтримки спільних цінностей, знайомства з історією, економікою і культурою різних країн континенту. Знання національних особливостей, традицій – вірний шлях до порозуміння, поваги між народами і відкритості людських сердець, яка руйнує будь-які кордони.
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Відзначаючи цей день, ми підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти. Ми демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання українців. І цей вибір є вільним і усвідомленим!
Наша країна має неухильне прагнення і робить послідовні кроки для того, щоб стати розвиненою демократичною європейською державою, а саме головне – з  європейськими соціальними стандартами для  її жителів.
Лілія Бабенко наголосила на  важливості того, що учнівська молодь є активним учасником таких заходів, адже саме молоді будувати нову українську державу із загальнолюдськими цінностями. Завдяки нашим талановитим та працелюбним людям, природним скарбам, самобутня Україна має стати прикрасою європейської спільноти зі своїми національними традиціями та культурною спадщиною.
Наш народ сильний, мужній і головне для нас – не забувати, ким ми є!

gedc0766

gedc0756

gedc0755

gedc0778

gedc0787

gedc0789